تیتر امروز

وزیر ورزش درباره مدیرعاملی آجورلو در استقلال: شایعه است

حمید سجاد ورزیر ورزش و جوانان درباره مدیرعاملی باشگاه استقلال و حضور مصطفی آجورلو در راس مدیریت این باشگاه اعلام کرد این خبرها همگی شایعه است.

کد خبر: ۱۰۸۰۲۴
۱۲:۱۱ - ۲۰ شهريور ۱۴۰۰

وزیر ورزش

دیدارنیوز - این روزها اخبار فراوانی پیرامون انتخاب افراد جدید برای حضور در پست مدیرعاملی استقلال و پرسپولیس در رسانه ها منتشر می شود. جعفر سمیعی از ریاست سرخپوشان کناره گیری کرد و گفته می شود احمد مددی نیز به زودی از مدیرعاملی استقلال کنار می رود.

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی درخصوص وضعیت دو تیم بزرگ پایتخت گفت: اینکه باید هیئت مدیره ترمیم بشود یا خیر را در حال بررسی هستیم که در زمان مقتضی بهترین تصمیم گرفته شود. هواداران استقلال و پرسپولیس به برادر و خادم خودشان در ورزش (سجادی) اعتماد کنند.

سجادی در خصوص اینکه جلسه ای با افشین پیروانی برگزار کرده در همین رابطه بوده است پاسخ داد: وزارت ورزش و جوانان، خانه قهرمانان و به ویژه پیشکسوتان است، من بارها گفتم درب اتاق من به روی قهرمانان باز است و همیشه از نقطه نظرات قهرمانان و دل سوختگان ورزش بهره خواهم برد. در چند روز گذشته بسیاری از چهره های ورزشی آمدند که خیلی از آنها، هم دوره من در ورزش قهرمانی بودند. افشین پیروانی و برخی دیگر از دوستان مانند بهنام محمودی، رضازاده، ملکیان، یک نماینده مجلس و... مهمان ما بودند. فضا نسبت به گذشته خیلی عوض شده است. خیال هر دو تیم استقلال و پرسپولیس راحت باشد. ان شالله سعی می کنیم که بهترین تصمیم ها گرفته شود.

وزیر ورزش درباره حضور آجورلو در استقلال پاسخ داد: اینها همگی شایعاتی است که من نیز در فضای مجازی می خوانم. در فضای مجازی می نویسند که چه کسی مدیرکل شده، چه کسی معاون می شود، چه کسی مدیرعامل فلان باشگاه خواهد شد و... اینها همگی شایعه است.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر