تیتر امروز

مدارس قاعده‌مند باز نشوند، باز تعطیل می‌شوند

مدارس قاعده‌مند باز نشوند، باز تعطیل می‌شوند

دیو کرونا عقب نشینی کرده اما هنوز با قدرت پایداری می‌کند و همچنان ده‌ها نفر در روز قربانی می‌گیرد. همزمان سخن از بازگشایی مدارس است. این بازگشایی اگر مدبرانه نباشد، به تعطیلی زودهنگام خواهد انجامید!

جشنواره گل‌های میلان و رم در دومین هفته سری آ

در هفته دوم سری آ ایتالیا دو تیم میلان و رم که در هفته نخست به پیروزی رسیده بودند در هفته دوم نیز روند پیروزی‌های خود را ادامه دادند و در صدر جدول جا گرفتند.

کد خبر: ۱۰۶۷۶۹
۰۸:۴۸ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

سری آ ایتالیا رم و میلان

دیدارنیوز - در ادامه دیدارهای هفته دوم رقابت های سری A ایتالیا رم به دیدار سالرنتینا رفت و با نتیجه ۴ بر صفر به برتری رسید. نیمه اول این دیدار بدون گل به پایان رسید ولی در نیمه دوم لورنزو پیگرینی دو بار، جردن ورتوت ستاره این روزهای رم و تامی آبراهام برای جالوروسی گلزنی کردند تا ۳ امتیاز این دیدار به تیم ژوزه مورینیو برسد.

در دیگر دیدار میلان در خانه پذیرای کالیاری بود و در نهایت با نتیجه ۴ بر یک به برتری رسید. ساندرو تونالی، رافائل لیائو و اولیویه ژیرو دو بار برای روسونری گلزنی کردند و الساندرو دیولا تنها گل کالیاری را وارد دروازه میلان کرد.

در جدول رده بندی لاتزیو با ۶ امتیاز و تفاضل گل بهتر در صدر است و تیم های اینتر، رم و میلان با همین تعداد امتیاز در رده های بعدی قرار دارند.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر