تیتر امروز

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

حکم محکومیت سیف و عراقچی با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد. برخی از رسانه‌ها با توجه به فقدان عناصر سه‌گانه جرم باید رآی برائت متهمین صادر می‌شد. گزارش حاضر به نقد و بررسی چنین نظراتی پرداخته است.
دردسر‌های هدیه رایگان شرکت ملی فرآورده‌های نفتی!

هشدار شرکت نفت: این لینک اینترنتی را باز نکنید

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران درباره انتشار یک پیوند (لینک) اینترنتی هشدار داد و ضمن تکذیب محتوای آن، از همه خواست تا این آدرس اینترنتی را باز نکنند.

کد خبر: ۱۰۶۵۸۸
۱۶:۰۵ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۰

هشدار شرکت نفت و لینک اینترنتی

دیدارنیوز ـ اخیرا در شبکه‌های اجتماعی پیوندی با عنوان هدیه رایگان شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران! در حال انتشار است، که حاوی مطالب و ادعایی کاملا کذب درخصوص فعالیت‌ها و اقدامات این شرکت و با تیتری نامعتبر است و با این روش هموطنان را تشویق به باز کردن این لینک می‌کند.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران ضمن تکذیب عنوان و تمامی محتوای مطلب مورد نظر، اعلام می‌دارد که این شرکت هیچگونه خبر، اطلاعیه و یا پرسشنامه‌ای در این خصوص در هیچکدام از رسانه‌های فعال خود اعم از وب سایت رسمی این شرکت و همچنین شبکه‌های اجتماعی خود در ستاد و مناطق ۳۷گانه صادر نکرده و این مطلب از نظر شرکت ملی پخش فاقد اعتبار بوده و کذب است.

بر اساس پیگیری کارشناسان فنی این شرکت، لینک مورد نظر علی رغم تقلبی بودن، به احتمال زیاد حاوی بدافزار اینترنتی بوده و باز کردن و مشاهده آن، احتمال بروز آسیب‌های جدی به گوشی‌های تلفن همراه و سیستم‌های رایانه‌ای را در پی خواهد داشت؛ بنابراین از تمامی هموطنان درخواست می‌شود ضمن پرهیز از مشاهده و مراجعه به اینگونه تبلیغات و مطالب تقلبی، تمامی اخبار معتبر در خصوص شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران را صرفا از طریق وب سایت رسمی این شرکت به آدرس WWW.NIOPDC.IR و شبکه‌های اجتماعی آن به آدرس NIOPDC_CO دنبال کنند.

همچنین یادآور می‌شود که این شرکت بر اساس حقوق قانونی خود، از طریق مراجع ذیصلاح نسبت به پیگیری و شناسایی عاملان انتشار لینک مورد نظر اقدام خواهد کرد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: شرکت نفت
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر