تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

ثبت‌نام وام ۱۰۰ میلیونی بدون بهره+جزئیات

​طبق زمان‌بندی اعلام شده قاعدتا باید حقوق همه‌ی گروه‌های بازنشستگی واریز شده باشد و تا چند روز آینده نیز باید وام ۱۰ میلیون تومانی برای بیش از ۲۰ هزار بازنشسته پرداخت شود.

کد خبر: ۱۰۱۷۷۹
۱۱:۳۲ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۰

ثبت‌نام وام ۱۰۰ میلیونی

دیدارنیوز ـ تیر به پایان رسیده و قاعدتا باید همه‌ی بازنشستگان حقوق خود را دریافت کرده باشند. واریز حقوق به هر دو گروه بازنشستگان تامین اجتماعی و لشگری و کشوری مربوط می‌شود.

واریز حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی معمولا از روز بیستم هر ماه شروع می‌شود و تا پایان ماه ادامه دارد. حداقل حقوق این گروه از بازنشستگان برای فردی که ۳۰ سال سابقه کار دارذ و دارای همسر و دو فرزند است چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است؛ بنابراین واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تا شب گذشته انجام شده است. همچنین قرار بوده که با حقوق تیر مابه‌التفاوت حقوق فروردین نیز واریز شود که این کار انجام نشد. مدیر عامل این سازمان هم علت واریز نشدن مابه‌التفاوت را در نبود منابع کافی آن عنوان کرده است.

همچنین براساس پیگیری‌های تجارت‌نیوز باید طی دو روز اخیر حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری واریز می‌شده است. بانک‌ها طی روز‌های اخیر با دستور ستاد کرونا تعطیل بوده، برخی این سوال را داشتند که آیا با تعطیلی بانک‌ها در واریز حقوق‌ها تاخیر ایجاد می‌شود؟

اما براساس اظهارات دبیر شورای هماهنگی بانک‌ها، با وجود تعطیلی همه بانک‌ها در دو استان تهران و البرز در روز‌های پایانی تیر، حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان به موقع پرداخت شده است؛ بنابراین نباید در پرداخت حقوق بازنشستگان هیچگونه تاخیری ایجاد شود و همه‌ی حقوق‌بگیران حقوق خود را دریافت کرده باشند.

در خصوص واریزی‌هایی که باید انجام شود نیز باید طی چند روز آینده وام ۱۰ میلیون تومانی به حساب بازنشستگان لشگری و کشوری پرداخت شود.

مرحله اول وام بازنشستگان در پایان خرداد انجام شده و بیش از ۲۳ هزار نفر این وام را گرفتند. قرار است طی روز‌های آینده مرحله دوم وام به حساب بیش از ۲۰ هزار بازنشسته واریز شود.

این واریزی‌ها به صورت هر ماه تا پایان آبان انجام می‌شود.

منبع: نشان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
محمد رئیسی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
0
0
پس بقیه مردم چی اونهایی که کار آزاد داشتن ویا دارند من یه مغازه دار بودم که روحانی باعث نابودی واز دست دادن شغلم شد والان چندین ماه است که دنبال کار میگردم.از برج ۹ پارسال تا الان بیکار هستم و متاهل هم هستم وابروم داره میره.همیشه امیدم به خدا بوده والانم فقط فقط اومدم بخدا است و مطمئن هستم که خداوند جواب ظالمان رو میده.التماس دعا.یاعلی
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر