تیتر امروز

سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

همین چند وقت پیش دوربین تلویزیون با سارقی مصاحبه کرد که مدعی بود هر ماشینی که دلش بخواهد را می‌دزدد و برای صاحبش دست تکان بدهد! آیا سرقت ماشین در ایران به همین سادگی است؟ این گزارش را از دست...
مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!
بررسی آثار انتصاب ذوالقدر به عنوان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!

داستان لوایح مربوط به FATF کماکان خبرساز است، بن‌بستی که ورود به آن با بروز اولین نشانه‌ها از تغییری در روابط نهادهای قدرتمند همراه بود، تغییری که با انتصاب ذوالقدر، پررنگ‌تر از قبل نمایان شده...
آسایش: در میدان حضور داریم اما در  اتاق گفتگو نه!
«دیپلمات»؛ برنامه هشتم

آسایش: در میدان حضور داریم اما در اتاق گفتگو نه!

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدجواد آسایش زارچی، سفیر سابق ایران یوگسلاوی، کرواسی، شیلی، عمان و قطر میهمان هشتمین برنامه...

افزایش قیمت‌ها در بازار خودرو شدت گرفت/ صعود عجیب قیمت پراید

بررسی قیمت‌ها در بازار خودرو حاکی از آن است که قیمت پراید با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، ۱۳۸ میلیون تومان شده است.

کد خبر: ۱۰۰۳۱۲
۱۴:۳۲ - ۲۲ تير ۱۴۰۰

شدت افزایش قیمت‌ها در بازار خودرو

دیدارنیوز ـ روند افزایشی قیمت‌ها در بازار خودرو ادامه دارد؛ به طوری که در مدل‌های گروه سایپا شاهد افزایش قیمت‌ها نسبت به روز گذشته بودیم.

بررسی روند قیمت‌ها در بازار خودرو حاکی از آن است که افزایش قیمت‌ها در این بازار از ابتدای هفته تاکنون شدت گرفته است و این افزایش قیمت‌ها بیشتر در بین خودرو‌های گروه پراید مشهود است؛ خودرو‌هایی که به سبب میانگین قیمتی پایین‌تر نسبت به سایر خودرو‌های موجود در بازار در نتیجه بالا بودن تقاضا برای آن‌ها درصد بیشتری افزایش قیمت را تجربه می‌کنند.

در حالی که اعداد اعلامی از سوی فعالان بازار خودرو به خریداران، رقمی کمتر از امروز بود، اما باز هم مسیر قیمت‌ها صعودی است.

بررسی‌ها در میان خودرو‌های صفر نشان می‌دهد که پراید ۱۱۱ نسبت به دیروز افزایشی حدود یک میلیون تومان را تجربه کرده است؛ به طوری که امروز با قیمت ۱۳۸ میلیون تومان در بازار دیده می‌شود. پراید ۱۵۱پلاس نیز امروز در بازار در بازار با قیمت ۱۴۳ میلیون تومان دیده می‌شود.

در این میان، گزارش‌های میدانی حاکی از آن است که تیبا هاچ بک EX با قیمت ۱۳۸ میلیون تومان، تیبا صندوق دار SX با قیمت ۱۳۲ میلیون تومان، چانگان CS ۳۵ با قیمت ۴۷۵ میلیون تومان و ساینا EX دنده‌ای با قیمت ۱۴۱ میلیون تومان به فروش می‌رود. همچنین ساینا EX دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ در بازار در حدود ۱۴۷ میلیون تومان قیمت دارد.

بنا به این گزارش، کوییک دنده‌ای R مدل ۱۳۹۹ در بازار به قیمت ۱۵۴ میلیون تومان و مدل ۱۴۰۰ به قیمت ۱۶۰ میلیون تومان فروخته می‌شود.

برچسب ها: قیمت خودرو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر